Upominki biznesowe

Współpraca z najlepszymi klientami firmy wymaga odpowiedniego uhonorowania. Dlaczego jednak nie połączyć przyjemnego z pożytecznym i nie ofiarować kontrahentom wysokiej jakości produktu, który sprawi im radość, będzie praktyczny, jednocześnie stanowiąc wizytówkę firmy i jej reklamę? Jeśli szukacie Państwo gustownego prezentu, jesteście w odpowiednim miejscu. Oferujemy wysokiej jakości upominki biznesowe z porcelany i nie tylko, które mogą być użytkowane na co dzień bądź stanowić niebanalną dekorację. Odpowiednio dobrane, będą przypominać o obdarowującym i wywoływać bardzo pozytywne emocje.

Jako profesjonalna hurtownia upominków, która funkcjonuje już od 1990 roku, zajmujemy się importem wyłącznie sprawdzonych gadżetów, które charakteryzują się bardzo dobrym wykonaniem. Zwracamy uwagę także na to, z jakich materiałów zostały wykonane oferowane przez nas propozycje. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, która cieszy się uznaniem wśród klientów biznesowych, robimy wszystko, co w naszej mocy, aby spełnić Państwa oczekiwania – nawet, jeśli są one wysublimowane. Nie boimy się żadnych wyzwań, dlatego współpraca z nami zawsze kończy się owocnie. Mamy świadomość, że nasz sukces jest nierozerwalnie związany z Państwem, dlatego podstawowym celem naszej działalności jest oferowanie produktów najwyższej klasy.

Hurtownia upominków

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno gotowe elementy z porcelany, jak i propozycje, które stanowią bazę do stworzenia wyjątkowego prezentu. Dlatego do dyspozycji oddajemy specjalnie powołane biuro projektowe z wykwalifikowaną kadrą pasjonatów, którzy opracowują projekty graficzne bądź tworzą cały produkt od podstaw. Mogą Państwo więc zamówić na przykład kubek porcelanowy z wybranych wzorów i opatrzyć go designerską grafiką. Naszą specjalnością jest wykonywanie wyrobów z wysoko gatunkowej porcelanowy, ale szkło i ceramika nie stanowią dla nas wyzwania. Przygotowujemy także opakowanie i materiały reklamowe. Decydując się na nasze upominki biznesowe, mogą Państwo liczyć na kompleksową usługę – od projektu, do gotowego, piękne zapakowanego prezentu dla kontrahenta.

Nasza hurtownia upominków posiada w ofercie bardzo bogaty asortyment, dlatego jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tutaj propozycję, która spełni jego oczekiwania. Z porcelany możemy stworzyć niemal wszystko – od tradycyjnych kubeczków, poprzez filiżanki z talerzykami, aż do pater czy zestawów obiadowych albo kawowych. Nie brakuje również wyjątkowych dodatków, takich jak ekskluzywne lusterka, pudełeczka czy kufle z motywami łowieckimi. Możliwości są niemal nieograniczone – mogą Państwo wybierać z gotowych wzorów bądź zlecić je nam do wspólnego opracowania, by powstał prezent jedyny w swoim rodzaju. Choć naszą specjalizacją są podarunki z porcelany, w ofercie znajdziecie Państwo propozycje wykonane również z innych materiałów – na przykład alabastru, cyny i szkła, plateru czy srebra. Jeśli nie są Państwo pewni wyboru bądź mają pytania, służymy naszą profesjonalną poradą. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu!