Studio projektowe

Wyjątkowość tworzonych przez nas produktów polega na różnorodności stylów i sposobie ich wykonania. Pragniemy, aby domy naszych klientów miały duszę i były przesiąknięte niepowtarzalną atmosferą.

 

STUDIO

Posiadamy własne studio projektowe ze świetnie wykwalifikowana kadrą, dlatego miedzy innymi możemy dostarczać produkty na szczególne zamówienia naszych klientów. Pasja tworzenia, profesjonalne metody projektowania to jedne z najważniejszych elementów stanowiących podstawę naszej pracy. Doświadczenie zawodowe naszej kadry, oraz współpraca licencyjna ze światową czołówką fotografików i designerów pozwala nam na posiadanie w sprzedaży wielu linii produktowych, które reprezentują najnowsze trendy na rynku.

 

DESIGN

Zajmujemy się całym procesem projektowania produktu, od wstępnych koncepcji, po gotowy pięknie zapakowany produkt. W szczególności specjalizujemy się w projektowaniu porcelany, kalkomanii ceramicznych i szklarskich, opakowań oraz materiałów reklamowych wspomagających sprzedaż. Do każdego nawet łatwego do zrealizowania projektu podchodzimy indywidualnie. Dobieramy odpowiednie techniki produkcji, materiały i surowce, gwarantując wysoką jakość produktów. Nasz klient w ramach współpracy otrzymuje prototypy na podstawie, których zgłasza swoje zamówienie i dopiero wtedy zlecamy produkcję w najlepszych na świecie fabrykach. W kolejnym etapie współpracy jesteśmy odpowiedzialni za produkt od momentu złożenia zmówienia do momentu dostarczenia produktu pod drzwi klienta. Szybka realizacja projektu, jakość gwarantowana doświadczeniem pozwala na osiągnięcie pełnej satysfakcji klienta.

 

WSPÓŁPRACA – LICENCJE

Śledzimy zmiany w branży upominków, dekoracjach wnętrz oraz reklamie i na bieżąco reagujemy na światowe trendy. Dodatkowo nasza firma współpracuje z licznymi artystami, np. Alex Levin, Pierre Dissard, Thomas Lange, Bob Langrish. A także korzysta z licencji zakupionych na platformach: shutterstock, pl123RF, photos.com, kimballstock, depositphoto, fotolia. Na szeroka skalę projektujemy i wdrażamy do produkcji produkty dla marki Carmani w oparciu o otwarte licencje najsłynniejszych dzieł sztuki. Kreujemy kolekcję Gustav Klimt, Alphonse Mucha, Leonardo da Vinci, Vincent van Gogh, Auguste Renoir, Wassily Kandinsky, Claude Monet oraz innych impresjonistów.

 

INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIA

Nasze studio projektowe oferuje szeroki usługi z zakresu projektowania produktów oraz elementów identyfikacji wizualnej firm, w tym między innymi kubki reklamowe.

Jedną z naszych nieszablonowych realizacji jest kubek firmowy dla hiszpańskiej firmy Costa Invest Inmobiliaria. Zaprojektowaliśmy dla nich kubek z dedykowanym ozdobnym opakowaniem oraz torebką prezentową. Nasze nieszablonowe podejście pozwoliło na wkomponowanie logo w obraz, a adres www umieściliśmy na uchu kubka. Na spodzie kubka znalazły się kolejne informacje o firmie, a na obrzeżu dane kontaktowe. Pod kubek finalnie zaprojektowane zostało opakowanie w formie ozdobnej tuby w wykończeniu matowym oraz torba prezentowa w dwóch wielkościach. Dodatkowo zaprojektowaliśmy wizytówkę firmową w formie zawieszki mocowanej na uchu kubka. Ujednolicone materiały promocyjne wpłynęły korzystnie na wizerunek hiszpańskiej firmy.

Ważne by kubek reklamowy czy promocyjny był czymś więcej, a nie tylko zwykłym kubkiem z samym nudnym logo, który szybko wyląduje w koszu, a pieniądze wydane na promocję nie będą procentowały. W razie potrzeby prosimy o kontakt w celu przygotowania indywidualnej propozycji współpracy.