Upominki biznesowe

Współpraca z najlepszymi klientami firmy wymaga odpowiedniego uhonorowania. Podjęcie korzystnego porozumienia lub jego podsumowanie również wiąże się z potrzebą podkreślenia wagi tego wydarzenia. Dlaczego jednak nie połączyć przyjemnego z pożytecznym i nie ofiarować kontrahentom wysokiej jakości produktu, który sprawi im radość, będzie praktyczny, jednocześnie stanowiąc wizytówkę firmy i jej reklamę? Jeśli szukacie Państwo gustownego prezentu, jesteście w odpowiednim miejscu. Oferujemy wysokiej jakości upominki biznesowe z porcelany i nie tylko, które mogą być użytkowane na co dzień bądź stanowić niebanalną dekorację. Odpowiednio dobrane, będą przypominać o obdarowującym i wywoływać bardzo pozytywne emocje. Proponujemy nie tylko sprawdzone, gotowe rozwiązania i produkty, ale również możliwość personalizacji i przygotowania prezentów dla kontrahentów od samych podstaw. A wszystko to we współpracy z najlepszymi profesjonalistami w swoim fachu.

Upominki biznesowe - hurtownia internetowa Hanipol

Jako profesjonalna hurtownia upominków, która funkcjonuje już od 1990 roku, zajmujemy się importem wyłącznie sprawdzonych gadżetów, które charakteryzują się bardzo dobrym wykonaniem. Zwracamy uwagę także na to, z jakich materiałów zostały wykonane oferowane przez nas propozycje. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, która cieszy się uznaniem wśród klientów biznesowych, robimy wszystko, co w naszej mocy, aby spełnić Państwa oczekiwania – nawet, jeśli są one wysublimowane. Nie boimy się żadnych wyzwań, dlatego współpraca z nami zawsze kończy się owocnie. Jesteśmy otwarci na nietypowe propozycje i z radością je realizujemy, przygotowując jeszcze bardziej niezwykłe upominki biznesowe. Mamy świadomość, że nasz sukces jest nierozerwalnie związany z Państwem, dlatego podstawowym celem naszej działalności jest oferowanie produktów najwyższej klasy.

Hurtownia upominków z porcelany

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno gotowe elementy i upominki biznesowe z porcelany, jak i propozycje, które stanowią bazę do stworzenia wyjątkowego prezentu. Dlatego do dyspozycji oddajemy specjalnie powołane biuro projektowe z wykwalifikowaną kadrą pasjonatów, którzy opracowują projekty graficzne bądź tworzą cały produkt od podstaw. Mogą Państwo więc zamówić na przykład kubek porcelanowy z wybranych wzorów i opatrzyć go designerską grafiką. Tak spersonalizowane biznesowe upominki z pewnością zapiszą się pozytywnie w pamięci kontrahentów. Naszą specjalnością jest wykonywanie wyrobów z wysoko gatunkowej porcelanowy, ale szkło i ceramika nie stanowią dla nas wyzwania. Przygotowujemy także opakowanie i materiały reklamowe w taki sposób, aby wszystkie elementy zestawu stanowiły zgraną całość. Decydując się na nasze upominki biznesowe, mogą Państwo liczyć na kompleksową usługę – od projektu, do gotowego, piękne zapakowanego prezentu dla kontrahenta.

Biznesowe upominki – hurtownia internetowa Hanipol

Nasza hurtownia upominków biznesowych posiada w ofercie bardzo bogaty asortyment, dlatego jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tutaj propozycję, która spełni jego oczekiwania. Z porcelany możemy stworzyć niemal wszystko – od tradycyjnych kubeczków, poprzez filiżanki z talerzykami, aż do pater czy zestawów obiadowych albo kawowych. Nie brakuje również wyjątkowych dodatków idealnych na upominki biznesowe, takich jak ekskluzywne lusterka, pudełeczka czy kufle z motywami łowieckimi. Jesteśmy też chętni do podjęcia wyzwania i stworzenia produktu zaprojektowanego od podstaw przez Państwa. Możliwości są niemal nieograniczone – mogą Państwo wybierać z gotowych wzorów bądź zlecić je nam do wspólnego opracowania, by powstał prezent jedyny w swoim rodzaju, przesłaniający wszystkie inne upominki. Hurtownia internetowa jest do Państwa dyspozycji – można w niej odszukać atrakcyjne inspiracje i pomysły. Choć naszą specjalizacją są podarunki z porcelany, w ofercie znajdziecie Państwo propozycje wykonane również z innych materiałów – na przykład alabastru, cyny i szkła, plateru czy srebra. Jeśli nie są Państwo pewni wyboru upominków biznesowych bądź mają pytania, służymy naszą profesjonalną poradą. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu!