Wsparcie

Mamy nadzieję, że już oglądałeś nasz katalog produktów i nasza oferta urzekła Cię swoim bogactwem. Zaraz potem pojawia się myśl, skoro tak bardzo podobają się one mnie, to i innych na pewno nie pozostawią obojętnym. Dlaczego więc nie pokusić się o sprzedaż takich produktów?

Pojawiające się w tym momencie wątpliwości:
przecież ja nie mam zbyt wielkiego doświadczenia w tej branży, na pewno na początek potrzebna jest spora ilość gotówki, przecież nie mam nawet mebli, w których chciałbym zaprezentować swoją ofertę klientom i wreszcie tak naprawdę to nie wiem czego najbardziej potrzebują polscy klienci!

Spokojnie. Nie jesteś sam.
Podejmując decyzję o współpracy z firmą Hanipol f.h. zapewniasz sobie niebywałą pomoc w pierwszych, decydujących przecież często o powodzeniu, krokach prowadzących do sukcesu i stabilnej pozycji na rynku.

Po pierwsze – doświadczenie mamy my.
I to z górą dwudziestoletnie. I nie zawahamy się podzielić nim z Tobą. Wiemy co najchętniej kupują polscy klienci, wiemy też jak najatrakcyjniej zaprezentować nasze produkty. Jeżeli nie jesteś nowy w branży a tylko pragniesz zmienić lub poszerzyć swoją ofertę, to nie trzeba Cię już pewnie przekonywać jak ważną rzeczą jest atrakcyjne zaprezentowanie dobrze dobranego zestawu produktów. Ty także możesz skorzystać z naszej pomocy.

Po drugie nie musisz posiadać olbrzymiej gotówki aby wejść do grona współpracujących z nami firm.
Jesteśmy na tyle pewni jakości naszych produktów, że wystarczy po prostu abyś chciał je sprzedawać. My zatroszczymy się o to byś robił to w sposób na tyle atrakcyjny dla klienta, by kupił je u Ciebie i wrócił po następne.

Aby pomóc Ci wystawić produktu, użyczymy Ci meble, przy spełnieniu określonych warunków.
Jedynym warunkiem jaki stawiamy to byś wystawił w naszych meblach nasze produkty. W przeciwieństwie do wielu innych firm nie mamy żadnych wątpliwości co do atrakcyjności naszej oferty i nie stawiamy żadnych wymagań odnośnie Twoich obrotów. To po prostu musi się udać. I udaje się! Meble z dwóch, dopasowanych stylistycznie do naszej oferty, dają możliwość zamknięcia z przodu szklanymi drzwiami, niektóre posiadają także własne oświetlenie. Zapewniamy bezpłatny transport, montaż oraz atrakcyjne logo na frontach naszych mebli.