FAQ

1. Jak zapoznać się z ofertą Hanipol F.H.?
Jest kilka możliwości, najszybciej jest skorzystać z katalogu produktów umieszczonego w internecie pod adresem www.sale.hanipol.com. Jeżeli macie Państwo ograniczony dostęp do internetu można zamówić materiały poprzez telefon. Posiadamy w swojej ofercie materiały drukowane i elektroniczny katalog produktów na CD-rom.

2. Podobają mi się produkty z oferty Hanipol F.H. Jak zacząć współpracę z Hanipol F.H.?
Najlepszym rozwiązaniem jest wizyta w Hanipol F.H. w Sosnowcu lub Warszawie. Spotkanie na wzorcowni wypełnionej tysiącami produktów pozwoli na przemyślenie strategii dalszego rozwoju. Jeżeli nie dysponują Państwo wolnym czasem, istnieje możliwość umówienia się z naszym doradcą handlowym u Państwa w siedzibie firmy.

3. Jak długi jest okres oczekiwania na zamówienie?
99%25 produktów dostępna jest na stanie magazynowym. Posiadamy w sprzedaży około 8000 różnych produktów. Klienci Hanipol, którzy posiadają zaawansowane możliwości oglądania portalu mogą na bieżąco obserwować na naszym portalu, jakie produkty są aktualnie w produkcji i kiedy będzie ich dostawa.

4. Czy oferta Hanipol F.H. jest stała czy się zmienia?
Hanipol F.H. bardzo szybko reaguje na zmianę trendów na rynku. Do sprzedaży ciągle są wprowadzane nowe wzory, ale również pilnujemy by najlepiej sprzedawane produkty były w stałej ofercie. Hanipol F.H. posiada swoje studio projektowe które stale pracuje nad nowymi projektami.

5. Dokonam zakupu, co z transportem produktów?
Hanipol F.H. dysponuje swoimi środkami transportu oraz korzysta z usług firm kurierskich z którymi ma podpisane korzystne dla naszych klientów umowy.

6. Jak wyglądają warunki płatności, czy muszę płacić gotówką?
Przy nawiązaniu stałej współpracy z klientami Hanipol F.H. oferuje nie oprocentowany kredyt kupiecki. Zwłoka w zapłacie jest uzależniona od wynegocjowanych warunków, a przede wszystkim od wielkości zakupu.

7. Jestem zainteresowany produktami z tej branży, ale nie mogę znaleźć tego czego szukam, jak Hanipol może mi pomóc?
Poza ofertą przedstawioną na zdjęciach, Hanipl F.H. dostarcza produkty na szczególne zamówienia klienta. Po dostarczeniu zapotrzebowania, zleca produkcje w najlepszych na świecie fabrykach i jest odpowiedzialny za produkt od momentu złożenia zlecenia do momentu dostarczenia produktu pod drzwi klienta.

8. Czy Hanipol F.H. oferuje jakąś formę pomocy do oferowanych przez siebie produktów?
Tak. Posiadamy w swoich zasobach materiały reklamowe wspomagające sprzedaż, w postaci ulotek, posterów, plakatów, stendów. Zdecydowana większość materiałów reklamowych jest bezpłatna Jesteśmy w stanie wyprodukować również takie materiały specjalnie dla klienta z jego danymi teleadresowymi. Szczegóły do uzgodnienia.

9. Mam sklep, ale nie mam już mebli by wystawić więcej produktów. Czy Hanipol może mi pomóc?
Tak. W przypadku gdy klient chce się zaangażować w sprzedaż produktów z oferty Hanipol F.H istnieje możliwość bezpłatnego użyczenia mebli do wystawiania produktów. Patrz: Oferta Handlowa > Pomoc w sprzedaży.

10. Czy Hanipol F.H. stosuje dla swoich klientów zasady wyłączności w sprzedaży?
Hanipol F.H stosuje politykę ochrony klienta. Polega ona na tym, ze przed sprzedażą produktów nowemu klientowi sprawdzamy czy nie naruszone będą interesy już dotychczasowego klienta. Istnieje możliwość otrzymania wyłączności sprzedaży na określoną grupę towarową. Warunki ustalane są indywidualnie.

11. Czy Hanipo F.H. stosuje jakiś system rabatowania?
Tak, Hanipol potrafi docenić zaangażowanie klienta oraz wielkość zakupów. Tabela rabatowa jest dostępna w punktach sprzedaży.

12. W jaki sposób klienci są informowani o nowościach wprowadzanych do sprzedaży?
Każdy produkt wprowadzany do sprzedaży jest zawsze fotografowany i umieszczany na portalu internetowym www.sale.hanipol.com, Często zdjęcia robione są już na etapie produkcji, dlatego też można dużo wcześniej składać zamówienia. W ten sposób klienci gwarantują sobie, że dostaną to co zamawiają. Powoli standardem staje się, że zdjęcia nowości są dostępne dla klientów ok. 30 dni od rozpoczęcia sprzedaży.

13. W jaki sposób są zapakowane produkty?
Każdy produkt posiada swoje indywidualne opakowanie, w zdecydowanej większości jest to prezentowe opakowanie najwyższej jakości, które nie wymaga już dodatkowego opakowania. W wielu przypadków produkt posiada już torbę reklamową, która jest nierozłączną częścią produktu.

14. Czy Hanipol F.H. sprzedaje poza granice Polski?
Tak, ponad połowa sprzedaży Hanipol F.H. to sprzedaż poza granice Polski. Sprzedaż odbywa się z magazynu w Sosnowcu, Warszawie oraz bezpośrednio z fabryk w Chinach i Australii.